Акумулатор - Кина Shijiazhuang Zhongtai цевки

акумулатор

Краток опис:

Акумулаторот се користи за да добиете ленти челик повремено од uncoiler, а во исто време да обезбеди челични ленти за формирање единица. Тоа продавници одредена сума на лента и остава време за на смолкнување и заварувач да ги стриже и заварување на краевите на ленти. со што се зборува непречено производство е загарантирана.


детали за производот

Тагови производ

тип предност
Кејџ јамка ниска цена
спирала акумулатори Заштита на површината на челични ленти, за да се избегне гребење

  • Претходно:
  • Следно:

  • WhatsApp Онлајн Chat!