Контактирајте не

Shijiazhuang Zhongtai цевки технологија за развој на копродукции, ООД

адреса

Zhizhao индустриска зона, град Shijiazhuang, Кина

Е-пошта

kathleen@ztzg.com

телефон

0086 311 85956158

0086 159 31058620

Факс: 0086 311 85956667


WhatsApp Онлајн Chat!