Стриже и Заварчик - Кина Shijiazhuang Zhongtai цевки

Стриже и Заварчик

Краток опис:

Смолкнување и Заварчик се користи за паралелно намалување на опашката на лента која има само качил во акумулаторот, и шефот на лента излегува од uncoiler, а потоа им ги доближи.


детали за производот

Тагови производ

тип Тип на смолкнување  центрирање тип тип заварување
Прирачник смолкнување и рачно заварување прирачник прирачник прирачник
Хидраулични смолкнување и рачно заварување хидраулични прирачник прирачник
Хидраулични смолкнување и авто заварување хидраулични прирачник автоматска
Автоматско сечење и заварување автоматска автоматска автоматска

 


  • Претходно:
  • Следно:

  • WhatsApp Онлајн Chat!