Abroach Ftohtë petëzuara çeliku seksioni Linja e prodhimit - China Shijiazhuang Zhongtai tub

Abroach Ftohtë petëzuara çeliku seksioni Linja e prodhimit

Përshkrim i shkurtër:

Ajo është e specializuar për të ftohtë çeliku mbështjellë seksioni me përhapur përdor për metalurgji, ndërtimit, transportit, makinerive dhe automjeteve industri. Ajo merr strip çeliku si lëndë e parë, prodhon të ftohtë mbështjellë çeliku seksion nga seksioni ftohtë mbështjellë teknologji formimin bazë të kërkesës përkatëse. Ky lloj i teknologjisë është e përparuar dhe të besueshme, Profibus  technology is also adopted to the control system. All of these ensured highly synchronization accuracy and high product quality. All the indicators and operational costs are controlled at the lowe level, which is greatly rewarded by the producers.


Detail Product

Produkt Tags

model

width Strip

mm

madhësi

mm

Trashësia

mm

Formimin m Speed ​​/ min

Lw100

40-100

10 cm 10-25 cm 25

0,5-2,0

20-80

LW200

80-200

20 cm 20-50 cm 50

1,0-3,0

20-80

LW400

200-400

50 cm 50-100 x 100

2,0-5,0

20-60

LW600

240-600

60 × 60-150 × 150

2,0-7,0

20-60

LW800

320-800

80 × 80-200 × 200

2,5-10,0

20-40

LW1050

400-1050

100 × 100-250 × 250

3,0-12,7

15-30

LW1250

480-1250

120 × 120-300 × 300

3,0-14,0

10-25

LW1400

600-1400

150 × 150-350 × 350

4,0-16,0

8-20

LW1600

800-1600

200 cm x 400 200-400

6,0-18,0

8-15

LW2000

1000-2000

250 × 250-500 × 500

6,0-20,0

8-15

LW2200

1100-2200

280 cm x 550 280-550

6,0-22,0

8-15

Shënim: Ne mund të projektimit dhe prodhimin roll formimin e makinës, sipas kërkesës së klientit ..


  • Previous:
  • Next:

  • WhatsApp Online Chat !