Akumulator - China Shijiazhuang Zhongtai Pipe

akumulator

Përshkrim i shkurtër:

Akumulator është përdorur për të marrë Steel strip me ndërprerje nga uncoiler dhe në të njëjtën kohë të sigurojë strip çeliku për formimin e njësisë. Ajo ruan sasi të caktuar të rripit dhe lë kohë për qethje dhe saldator për të qethur dhe ngjit në skajet e strips. Prodhimi i pandërprerë i rrjedhshëm është e garantuar në këtë mënyrë.


Detail Product

Produkt Tags

lloj avantazh
Cage Loop çmim i ulët
Spiral akumulator Mbrojtur sipërfaqen e strip çeliku, për të shmangur zeroja

  • Previous:
  • Next:

  • WhatsApp Online Chat !