paketim makine automatike - China Shijiazhuang Zhongtai Pipe

makine automatike paketim

Përshkrim i shkurtër:

Kjo është një pajisje paketimi i projektuar veçanërisht për industrinë tub çeliku, i cili mund të realizojë automatike stacking e tubave apo tubacioneve në forma gjashtëkëndor apo katrore, dhe pastaj bundling Automatik, I pjerrët, Digital weighter


Detail Product

Produkt Tags

Kjo është një pajisje paketimi i projektuar veçanërisht për industrinë tub çeliku, i cili mund të realizojë automatike stacking e tubave apo tubacioneve në forma gjashtëkëndor apo katrore, dhe pastaj bundling Automatik, I pjerrët, Digital weighter


  • Previous:
  • Next:

  • WhatsApp Online Chat !