Square drejtpërdrejtë për Square tub Mill - Kinë Shijiazhuang Zhongtai tub

Square drejtpërdrejtë për Square tub Mill

Përshkrim i shkurtër:

Ajo është drejtpërdrejt rrokulliset strip çeliku dhe bëj atë që të katror & formë drejtkëndëshe, pastaj bashkoj atë për të përfunduar formimin.

 

 


Detail Product

Produkt Tags

Karakteristikat dhe Avantazhet:
1) Krahaso me raundin në katror dhe drejtkëndësh mënyrë formimin, në këtë mënyrë është më e mirë për formën në buzë të seksionit kryq, relativisht, gjysmë-diametër prej harkut të brendshëm është i vogël, dhe buza është e sheshtë, Outlook është e rregullt.
2) Ngarkesa linjë e tërë është i ulët, sidomos pjesët sizing.
3) Gjerësia e strip çeliku është i vogël rreth 2.4-3% se raundi në shesh dhe drejtkëndësh, ajo mund të shpëtojë konsumojnë e lëndëve të para.
4) Ajo përshtatur mënyrën Bending multi-pikë, për të shmangur forcën axial dhe konsumuarit anë, të zvogëlojë hapin formimin duke siguruar cilësi, ndërkohë që të zvogëlojë harxhimin e energjisë dhe konsumuarit rul.
5) Ai përshtatur tipit rul kombinuar në pjesën më të madhe qëndron, ajo e kupton se një grup i rul mund të prodhojë dhjetëra katror dhe drejtkëndësh tub me specifikime të ndryshme, ajo ulet dyqan të rul, të ulët koston rreth 80% në rul, të shpejtë qarkullimi bankroll, short koha një dizajn produkt i ri.

Jo.

model

Produkte varg

Trashësia (mm)

Shpejtësi (m / min)

1

LW600

60 × 60-150 × 150 × 70 50-200 × 100

1,5-8

20-70

2

LW800

70 × 70-200 × 200 × 90 50-250 × 150

2-10

20-60

3

LW1000

90 × 90-250 × 250 120 × 60-300 × 200

3-12,7

15-50

4

LW1200

120 cm 120-300 x 300 140 cm x 200 100-400

4-14

10-40

5

LW1600

170 cm 170-400 x 400 200 cm x 300 150-500

4-16

10-30

6

LW2000

200 × 200-500 × 500 250 × 150-600 × 400

4-20

8-20

 Shënim: Ne mund projektimin dhe prodhimin e tubave të makinë në bazë të kërkesave të klientëve.


  • Previous:
  • Next:

  • WhatsApp Online Chat !