ERW32 HF Drejt ngjitur tub Linja e prodhimit - China Shijiazhuang Zhongtai tub

ERW32 HF Drejt ngjitur tub Prodhimi Line

Përshkrim i shkurtër:

ERW32 lartë frekuenca ngjitur gjatësor fabrikë Linja e prodhimit tub / tub bërë makine / tub është projektuar për prodhimin e tubave të ngjitur e 10mm-32mm në OD dhe 0.5mm-2.0mm në trashësi të murit, si dhe korrespondon tub katror dhe drejtkëndëshe. 

 

Products: GI, çeliku të karbonit dhe tuba çeliku inox për metalurgji, ndërtimit, transportit, makinerive dhe automjeteve industri.

 

√ efikasitetin e prodhimit të lartë, shpejtësi të vijë mund të jetë deri në 120 / min.

√ lartë kapitulim, makinë punon në mënyrë të qëndrueshme në një shpejtësi të lartë, e cila përmirëson japin e produkteve.

√ harxhimin e ulët, njësi humbje të ulët dhe me kosto të ulët të prodhimit.

√ Saktësi të lartë, gabimi diameter është vetëm 0.5 / 100 i OD tub.


Detail Product

Produkt Tags

Informacione themelore teknike e ngjitur tub Prodhimi Line

Product & yield Pipe Round 10mm-32mm                                         trashësie: 0.5mm-2.0mm
Sheshi & tub drejtkëndësh 10mm x 10mm -25mm x 25mm                  trashësie: 0.5mm-1.5mm
gjatësi 6m-12m                                                 Length Toleranca: ± 3mm
Speed ​​prodhimi 20-120 m / min
Kapaciteti i prodhimit 10,000ton / vit
Konsumi Mill Kapaciteti i instaluar 50 kw
Zona Line 45m (gjatësia) x 4m (gjerësia)
punëtor 6-8 punëtorë
Raw Material spirale çeliku të karbonit Q235B (ASTM GR · D, σs 230)
gjerësi 36mm-150mm                                        trashësie: 0.5mm-2.0mm
Coil ID 450-520mm
Coil OD max 1200mm
Coil Pesha 1.0-1.5t

flow teknik

Scrolling up → uncoiling → qethur dhe saldim → spirale akumulator → Formimi → saldim HF induksion → Burr jashtëm heqjen → ftohjes → sizing → Flying pashë → Run jashtë tabelën → inspektimin → Paketimi → Magazina

11

procesi i formimit të

tub Round roll ftohtë procesi i formimit të dizajn i mirë rul
Sheshi & tub drejtkëndëshe  General rrumbullakët-to-katror procesin Procesi i qëndrueshëm formimin
Round për të katror me turkshead Me cilësi të mirë tub, arrijnë të njëjtën trashësi mur me tub rrumbullakët 

 ERW Lista Products

model

mm Round tub

mm katrore tub

mm trashësi

Duke punuar m spead / min

ERW20

Ф8-Ф20

6 cm 6-15 cm 15

0,3-1,5

120

Lexo më shumë

ERW32

Ф10-Ф32

10 cm 10-25 cm 25

0,5-2,0

120

Lexo më shumë

ERW50

Ф20-Ф50

15 cm 15-40 cm 40

0,8-3,0

120

Lexo më shumë

ERW76

Ф32-Ф76

25 cm 25-60 cm 60

1,2-4,0

120

Lexo më shumë

ERW89

Ф42-Ф89

35 cm 35-70 cm 70

1,5-4,5

110

Lexo më shumë

ERW114

Ф48-Ф114

40 cm 40-90 cm 90

1,5-4,5

65

Lexo më shumë

ERW140

Ф60-Ф140

50 × 50-110 × 110

2,0-5,0

60

Lexo më shumë

ERW165

Ф76-Ф165

60 cm 60-130 x 130

2,0-6,0

50

Lexo më shumë

ERW219

Ф89-Ф219

70 cm 70-170 x 170

2,0-8,0

50

Lexo më shumë

ERW273

Ф114-Ф273

90 cm 90-210 x 210

3,0-10,0

45

Lexo më shumë

ERW325

Ф140-Ф325

110 × 110-250 × 250

4,0-12,7

40

Lexo më shumë

ERW377

Ф165-Ф377

130 cm x 280 130-280

4,0-14,0

35

Lexo më shumë

ERW406

Ф219-Ф406

170 cm x 330 170-330

6,0-16,0

30

Lexo më shumë

ERW508

Ф273-Ф508

210 cm x 400 210-400

6,0-18,0

25

Lexo më shumë

ERW660

Ф325-Ф660

250 × 250-500 × 500

6,0-20,0

20

Lexo më shumë

ERW720

Ф355-Ф720

300 × 300-600 × 600

6,0-22,0

20

Lexo më shumë


  • Previous:
  • Next:

  • WhatsApp Online Chat !