ERW89 HF Drejt ngjitur tub Linja e prodhimit - China Shijiazhuang Zhongtai tub

ERW89 HF Drejt ngjitur tub Prodhimi Line

Përshkrim i shkurtër:

ERW89 lartë frekuenca ngjitur gjatësor fabrikë Linja e prodhimit tub / tub bërë makine / tub është projektuar për prodhimin e tubave të ngjitur e 42mm-89mm në OD dhe 1.5mm-4.5mm në trashësi të murit, si dhe korrespondon tub katror dhe drejtkëndëshe. 

 

Products: GI, çeliku të karbonit dhe tuba çeliku inox për metalurgji, ndërtimit, transportit, makinerive dhe automjeteve industri.

 

√ efikasitetin e prodhimit të lartë, shpejtësi të vijë mund të jetë deri në 110m / min.

√ lartë kapitulim, makinë punon në mënyrë të qëndrueshme në një shpejtësi të lartë, e cila përmirëson japin e produkteve.

√ harxhimin e ulët, njësi humbje të ulët dhe me kosto të ulët të prodhimit.

√ Saktësi të lartë, gabimi diameter është vetëm 0.5 / 100 i OD tub.


Detail Product

Produkt Tags

Informacione themelore teknike e ngjitur tub Prodhimi Line

Product & yield Pipe Round 42mm-89mm trashësie: 1.5mm-4.5mm
Sheshi & tub drejtkëndësh 35mm × 35mm -70mm × 70mm Trashësia: 1.5mm-3.5mm
gjatësi 6m-12m Length Toleranca: ± 3mm
Speed ​​prodhimi 20-110 m / min
Kapaciteti i prodhimit 22,000ton / vit
Konsumi Mill Kapaciteti i instaluar 150 kw
Zona Line 72m (gjatësia) x 5.5 (gjerësi)
punëtor 6-8 punëtorë
Raw Material spirale çeliku të karbonit Q235B (ASTM GR · D, σs 230)
gjerësi 130mm-280mm trashësie: 1.5mm-4.5mm
Coil ID 550-610mm
Coil OD max 1600mm
Coil Pesha 4.0t

T rrjedha echnical

Scrolling up → uncoiling → qethur dhe saldim → spirale akumulator → Formimi → saldim HF induksion → Burr jashtëm heqjen → ftohjes → sizing → Flying pashë → Run jashtë tabelën → inspektimin → Paketimi → Magazina

122

F proces orming

tub Round roll ftohtë procesi i formimit të dizajn i mirë rul
Sheshi & tub drejtkëndëshe General rrumbullakët-to-katror procesin Procesi i qëndrueshëm formimin
Round për të katror me turkshead Me cilësi të mirë tub, arrijnë të njëjtën trashësi mur me tub rrumbullakët

ERW Lista Products

model

mm Round tub

mm katrore tub

mm trashësi

Duke punuar m spead / min

ERW20

Ф8-Ф20

6 cm 6-15 cm 15

0,3-1,5

120

Lexo më shumë

ERW32

Ф10-Ф32

10 cm 10-25 cm 25

0,5-2,0

120

Lexo më shumë

ERW50

Ф20-Ф50

15 cm 15-40 cm 40

0,8-3,0

120

Lexo më shumë

ERW76

Ф32-Ф76

25 cm 25-60 cm 60

1,2-4,0

120

Lexo më shumë

ERW89

Ф42-Ф89

35 cm 35-70 cm 70

1,5-4,5

110

Lexo më shumë

ERW114

Ф48-Ф114

40 cm 40-90 cm 90

1,5-4,5

65

Lexo më shumë

ERW140

Ф60-Ф140

50 × 50-110 × 110

2,0-5,0

60

Lexo më shumë

ERW165

Ф76-Ф165

60 cm 60-130 x 130

2,0-6,0

50

Lexo më shumë

ERW219

Ф89-Ф219

70 cm 70-170 x 170

2,0-8,0

50

Lexo më shumë

ERW273

Ф114-Ф273

90 cm 90-210 x 210

3,0-10,0

45

Lexo më shumë

ERW325

Ф140-Ф325

110 × 110-250 × 250

4,0-12,7

40

Lexo më shumë

ERW377

Ф165-Ф377

130 cm x 280 130-280

4,0-14,0

35

Lexo më shumë

ERW406

Ф219-Ф406

170 cm x 330 170-330

6,0-16,0

30

Lexo më shumë

ERW508

Ф273-Ф508

210 cm x 400 210-400

6,0-18,0

25

Lexo më shumë

ERW660

Ф325-Ф660

250 × 250-500 × 500

6,0-20,0

20

Lexo më shumë

ERW720

Ф355-Ф720

300 × 300-600 × 600

6,0-22,0

20

Lexo më shumë


  • Previous:
  • Next:

  • WhatsApp Online Chat !