shpejtësi të lartë tub Mill - China Shijiazhuang Zhongtai Pipe

shpejtësi të lartë tub Mill

Përshkrim i shkurtër:

High spped madhësia e vogël e saktë drejt makinës ngjitur tub është e specializuar për prodhimin e madhësisë të vogël tub drejtë ngjitur për metalurgji, ndërtimit, transportit, makinerive dhe automjeteve industri. Duke marrë rrip të gjatë çeliku me gjerësi të caktuar si lëndë e parë, për të prodhuar tuba çeliku sipas madhësisë së kërkuar nga të ftohtë mbështjellë formimin & HF metodën induktive saldim. me shpejtësi të lartë të prodhimit, mbi 120 milion / min, saktësi të lartë, gabimi diameter është vetëm 0.5 / 100 i OD tub.


Detail Product

Produkt Tags

√ efikasitetin e prodhimit të lartë, shpejtësi të vijë mund të jetë deri në 120 / min , shumë më tepër sesa makinë të përbashkët tub.

√ lartë kapitulim, makinë punon në mënyrë të qëndrueshme në një shpejtësi të lartë, e cila redukton harxhimin dhe përmirëson japin e produkteve.

√ humbje të ulët, efikasitet të lartë të prodhimit dhe të lartë kapitulim krijuar humbje të ulët për njësi dhe me kosto të ulët të prodhimit.

√ Saktësi të lartë, gabimi diameter është vetëm 0.5 / 100 i OD tub . Shumë më të sakta se makinë të përbashkët, i cili promovon fuqinë konkurruese të prodhimit tub.

 T rrjedha echnical

Scrolling up → uncoiling → qethur dhe saldim → spirale akumulator → Formimi → saldim HF induksion → Burr jashtëm heqjen → ftohjes → sizing → Flying pashë → Run jashtë tabelën → inspektimin → Paketimi → Magazina

122

model

mm Round tub

mm katrore tub

mm trashësi

Duke punuar m spead / min

 

ERW20

Ф8-Ф20

6 cm 6-15 cm 15

0,3-1,5

120

Lexo më shumë

ERW32

Ф10-Ф32

10 cm 10-25 cm 25

0,5-2,0

120

Lexo më shumë

ERW50

Ф20-Ф50

15 cm 15-40 cm 40

0,8-3,0

120

Lexo më shumë

ERW76

Ф32-Ф76

25 cm 25-60 cm 60

1,2-4,0

120

Lexo më shumë

ERW89

Ф42-Ф89

35 cm 35-70 cm 70

1,5-4,5

110

Lexo më shumë

 Shënim: Ne mund projektimin dhe prodhimin e tubave të makinë në bazë të kërkesave të klientëve.


  • Previous:
  • Next:

  • WhatsApp Online Chat !