Hydrostatic kontrollor - China Shijiazhuang Zhongtai Pipe

kontrollor Hydrostatic

Përshkrim i shkurtër:

Ajo është përdorur për të testuar presionin e ujit që tub mund ta duroj. Makinë përbëhet nga makinës pritës, sistemi asistuar hidraulike, sistem i centralizuar vajosje, sistemit të kontrollit elektrike, emulsioni dhe sistemin e ciklit të ujit.  


Detail Product

Produkt Tags

Ajo është përdorur për të testuar presionin e ujit që tub mund ta duroj. Makinë përbëhet nga makinës pritës, sistemi asistuar hidraulike, sistem i centralizuar vajosje, sistemit të kontrollit elektrike, emulsioni dhe sistemin e ciklit të ujit.  


  • Previous:
  • Next:

  • WhatsApp Online Chat !