Multi-funksional Linja Prodhimi - China Shijiazhuang Zhongtai Pipe

Multi-funksional Line Prodhimi

Përshkrim i shkurtër:

Ky lloj i mulli mund të prodhojë tub rrumbullakët, tub katrore dhe drejtkëndëshe dhe disa prej abroach ftohtë çelikut mbështjellë seksioni

1) ZTF formimin e teknologjisë së përdorur në prodhimin e Round tub

2) Direkt Square formimin teknologji në prodhimin Square & drejtkëndëshe tub

3) Prodhimi Pjesë të Abroach Ftohtë petëzuara çeliku seksioni


Detail Product

Produkt Tags

1)  ZTF formimin Technology  përdorura në prodhim ing  Round tub
√ A nuk duhet të ndryshojë moulds në seksionin avari, duke kursyer kosto rreth 60% në rollers
√ Roller ndryshuar koha është shkurtuar në masë të madhe, seksioni ndarje nuk ka nevojë për të ndryshuar moulds dhe vetëm të rregullojë është ok. Dhe kjo mund të shkurtuar-down prodhimin periudhë.
√ intensitet Release punës.
√ Roll formimin teknologji, të kalibrit është i ndryshëm dhe i përshtatshëm për strip çeliku X70, N80.
√ Strip çeliku është shtrembëruar dhe beared më të arsyeshme, për të zvogëluar fshij mes strip dhe rul, dhe gjithashtu të reduktuar mbeturinat e rul.
√ Është më e lehtë për të rivendosur dhe për të përshtatur rul.
2)  Direkt Square formimin Techn ology  në prodhim ing  Square & drejtkëndëshe tub
√ Krahasoni me raundin në katror dhe drejtkëndësh mënyrë formimin, në këtë mënyrë është më e mirë për formën në buzë të seksionit kryq, relativisht, gjysmë-diametër prej harkut të brendshëm është i vogël, dhe buza është e sheshtë, Outlook është e rregullt.
√ e tërë ngarkesa linjë është i ulët, sidomos pjesët sizing.
√ Gjerësia e strip çeliku është i vogël rreth 2.4-3% se raundi në shesh dhe drejtkëndësh, ajo mund të shpëtojë konsumojnë e lëndëve të para.
√ Ajo përshtatni multi-pikë lakimi rrugë, për të shmangur forcën axial dhe konsumuarit anë, të zvogëlojë hapin formimin duke siguruar cilësi, ndërkohë që të zvogëlojë harxhimin e energjisë dhe konsumuarit rul.
√ Ajo përshtatur tipit rul kombinuar në pjesën më të madhe qëndron, ajo e kupton se një grup i rul mund të prodhojë dhjetëra katror dhe drejtkëndësh tub me specifikime të ndryshme, ajo ulet dyqan të rul, të ulët koston rreth 80% në rul, shpejt bankroll qarkullimi, short koha një dizajn produkt i ri.
3)  Prodhimi Pjesë të Abroach Ftohtë petëzuara çeliku seksioni
Simple abroach ftohtë mbështjellë çeliku seksioni siç janë formuar direkt çeliku kanal, C çeliku formë, Z formë çeliku.

model

mm Round tub

mm katrore tub

mm trashësi

Duke punuar m spead / min

 

ERW165

Ф76-Ф165

60 cm 60-130 x 130

2,0-6,0

50

Lexo më shumë

ERW219

Ф89-Ф219

70 cm 70-170 x 170

2,0-8,0

50

Lexo më shumë

ERW273

Ф114-Ф273

90 cm 90-210 x 210

3,0-10,0

45

Lexo më shumë

ERW325

Ф140-Ф325

110 × 110-250 × 250

4,0-12,7

40

Lexo më shumë

ERW377

Ф165-Ф377

130 cm x 280 130-280

4,0-14,0

35

Lexo më shumë

ERW406

Ф219-Ф406

170 cm x 330 170-330

6,0-16,0

30

Lexo më shumë

ERW508

Ф273-Ф508

210 cm x 400 210-400

6,0-18,0

25

Lexo më shumë

ERW660

Ф325-Ф660

250 × 250-500 × 500

6,0-20,0

20

Lexo më shumë

ERW720

Ф355-Ф720

300 × 300-600 × 600

6,0-22,0

20

Lexo më shumë

Shënim: Ne mund projektimin dhe prodhimin e tubave të makinë në bazë të kërkesave të klientëve.


  • Previous:
  • Next:

  • WhatsApp Online Chat !