Kapaciteti i prodhimit

Ne jemi te specializuar në projektimin dhe prodhimin e tub ERW bërë makine, me shpejtësi të lartë mulli tub precision, mulli tub API, ftohtë mbështjellë seksioni i hapur prodhimit të çelikut linjë, çelik inox ngjitur tub bërë mahcine, i prerë linjë, etj. ne kemi zhvilluar me sukses Φ20-Φ720 frekuencë të lartë linjë të ngjitur drejt prodhimit tub, LW100-LW2200 multi-funksionale ftohtë mbështjellë seksioni çeliku / ngjitur prodhimit linjë tub, ZJ100-ZJ2200 prerë linjë, etj

 

3


WhatsApp Online Chat !