Rul dhe ndarës - Kinë Shijiazhuang Zhongtai tub

Rul dhe ndarës

Përshkrim i shkurtër:

Përdoret për roll formimin e tubave të çelikut. grupe të veçanta të rollers mund të përdoret për të bëj Steel strip në tuba çeliku të diametër të kërkuara.

Materiali: GCR15 ose Cr12 ose Cr12MoV

Fortesia e rul: HRC58-62

Thellësia e shuaj forcim: ≥ 10mm

Vrazhdësi e sipërfaqes: Ra≤0.8um


Detail Product

Produkt Tags

Përdoret për roll formimin e tubave të çelikut. grupe të veçanta të rollers mund të përdoret për të bëj Steel strip në tuba çeliku të diametër të kërkuara.

Materiali: GCR15 ose Cr12 ose Cr12MoV

Fortesia e rul: HRC58-62

Thellësia e shuaj forcim: ≥ 10mm

Vrazhdësi e sipërfaqes: Ra≤0.8um


  • Previous:
  • Next:

  • WhatsApp Online Chat !