Shear dhe saldator - China Shijiazhuang Zhongtai Pipe

Shear dhe saldator

Përshkrim i shkurtër:

Shear & saldator është përdorur për paralelisht prerë bishtin e strip që ka shkuar vetëm në akumulator, dhe kreu i brezit që vijnë nga uncoiler, dhe pastaj bashkoj ato së bashku.


Detail Product

Produkt Tags

lloj Shear Lloji  type qendërzim type Welding
qethje Manual & saldim manual udhëzues udhëzues udhëzues
qethje hidraulike & saldim manual hidraulike udhëzues udhëzues
qethje hidraulike & saldim auto hidraulike udhëzues automatik
qethje automatike dhe saldim automatik automatik automatik

 


  • Previous:
  • Next:

  • WhatsApp Online Chat !