Prerë line - China Shijiazhuang Zhongtai Pipe

linja prerë

Përshkrim i shkurtër:

Linja prerë është përdorur kryesisht për të çarë llojet e rrip të gjerë çeliku në gjerësi të caktuar dhe pastaj të bie mbi kokë ato për të përmbushur kërkesën e procedurës ndryshme për tub ngjitur dhe të ftohtë mbështjellë prodhimit të çelikut seksion.


Detail Product

Produkt Tags

Procesi Prodhimi i i prerë Line
Loading Coil → uncoiling → Leveling → Prerja e kokës dhe Fundi → Circle Shear → Slitter Edge zmbrapsur → akumulator → kreu i çelikut dhe End Bending → ndarja → tensioner → coiling Machine

Jo. model Roll Gjerësia (mm) Trashësia (mm) Shpejtësi prerje (m / min)
1 ZJ1000 500-1000 0,18-1,5 80-100
2 ZJ1250 900-1250 0,5-2 50-90
3 ZJ1500 1000-1500 1,8-4 40-80
4 ZJ1600 1000-1600 2-6 30-70
5 ZJ1600 1000-1600 4-10 20-70
6 ZJ1600 1000-1600 4-12,7 20-60
7 ZJ1800 1000-1800 5-14 15-60
8 ZJ2000 1200-2000 6-16 12-50

 Shënim: Ne mund projektimin dhe prodhimin linjë i prerë sipas kërkesës së klientit.


  • Previous:
  • Next:

  • WhatsApp Online Chat !