Solid saldator shtet - China Shijiazhuang Zhongtai Pipe

saldator shtet të ngurta

Përshkrim i shkurtër:

Perdorimi:

Ajo është përdorur për të jetë një njësi të lartë të performancës-ngrohje kontrolluar nga kompjuteri për saldim tub çeliku.

 

Struktura dhe puna parim:

Tërësia e të ngurta saldator HF shtet përbëhet nga korrigjimi kabinetit, inverter dhe kabineti prodhimit, lidh fibër optike, të mbyllura loop sistemit të ftohjes me ujë, operatori qendrore konsol, pajisje mekanike rregullim, etj;


Detail Product

Produkt Tags

Saldim fuqinë (kW) Tub OD (mm) Trashësia (mm) Speed ​​Punës (m / min)
100 10-50 0,3-2,0 ≤120
200 32-76 1,0-3,0 ≤120
250 32-76 1,0-4,0 ≤120
300 45-114 1,5-4,5 ≤90
400 45-165 1,5-4,5 ≤80
500 76-219 2,0-6,5 ≤80
600 76-273 3,0-9,0 ≤60
800 89-325 4,0-12,7 ≤50
1000 165-610 6,0-19,0 ≤30

  • Previous:
  • Next:

  • WhatsApp Online Chat !