Për drejtimin e makinës - China Shijiazhuang Zhongtai Pipe

për drejtimin e makinës

Përshkrim i shkurtër:

makinë straightening është një pajisje e mbarimit për drejtë damar ngjitur prodhimit linjë tub frekuencë të lartë, e cila është përdorur për të shpjegoj tub çeliku për të eliminuar stresin dhe lakimi pas tub çeliku formimin dhe saldim.


Detail Product

Produkt Tags

makinë straightening është një pajisje e mbarimit për drejtë damar ngjitur prodhimit linjë tub frekuencë të lartë, e cila është përdorur për të shpjegoj tub çeliku për të eliminuar stresin dhe lakimi pas tub çeliku formimin dhe saldim.


  • Previous:
  • Next:

  • WhatsApp Online Chat !