Uncoiler dhe Straightener - China Shijiazhuang Zhongtai Pipe

Uncoiler dhe Straightener

Përshkrim i shkurtër:

Uncoiler është një njësi kyçe në linjë mulli, Është përdorur kryesisht për të mbështetur spirale shirit dhe së bashku me fund straightener, ushqyer strip në flattener


Detail Product

Produkt Tags

lloj Zgjerimi lloj straightening kokë Flattener
Mekanike Double-krah uncoiler udhëzues N / A N / A
Hidraulike uncoiler dyfishtë krah hidraulike N / A N / A
Hidraulike uncoiler vetme-krah hidraulike N / A N / A
Hidraulike të vetme-kon uncoiler hidraulike po po
Hidraulike dyfishtë kon uncoiler hidraulike po po

  • Previous:
  • Next:

  • WhatsApp Online Chat !