• banner02-01
  • banner03-02

Zhongtai  решение

Ние обезбедуваме квалитет на производство, пакување, транспорт и монтажа на услуги.

за компанијата

Zhongtai група е основана во 2000 година Постојат три помошни компании соодветно извршување на развојот на технологијата, производство преработка и производство на мувла.

контакт Zhongtai

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.
WhatsApp Онлајн Chat!