Хидростатички тестер - Кина Shijiazhuang Zhongtai цевки

хидростатички тестер

Краток опис:

Тоа се користи за тестирање на вода под притисок дека цевката може да се поднесе. Машината е составена од домаќин машина, со помош на хидрауличен систем, централизиран систем за подмачкување, електрични систем за контрола, емулзија и систем за вода циклус.  


детали за производот

Тагови производ

Тоа се користи за тестирање на вода под притисок дека цевката може да се поднесе. Машината е составена од домаќин машина, со помош на хидрауличен систем, централизиран систем за подмачкување, електрични систем за контрола, емулзија и систем за вода циклус.  


  • Претходно:
  • Следно:

  • WhatsApp Онлајн Chat!