Зацрвстувањето машина - Кина Shijiazhuang Zhongtai цевки

зацрвстувањето машина

Краток опис:

Зацрвстувањето машина е завршувањето на опрема за висока фреквенција директно цвест заварени цевка производствена линија, која се користи за да се исправи на челични цевки за да се елиминира стресот и виткање по челични цевки формирање и заварување.


детали за производот

Тагови производ

Зацрвстувањето машина е завршувањето на опрема за висока фреквенција директно цвест заварени цевка производствена линија, која се користи за да се исправи на челични цевки за да се елиминира стресот и виткање по челични цевки формирање и заварување.


  • Претходно:
  • Следно:

  • WhatsApp Онлајн Chat!