Flying Saw - China Shijiazhuang Zhongtai Pipe

Fluturues Saw

Përshkrim i shkurtër:

Kjo është pajisje mekanike që përdoren në prodhimin vazhdimisht, auto fiks sundimtar prerja tuba çeliku, e cila është një nga më të pajisjes mbështetje element për linjë të prodhimit tub bashkoj.

Inercia e ulët DC motor me pajisje mekanike të transmetimit, matjen, llogaritjen dhe ngarje pa makinën në të njëjtën shpejtësi me tub drejtimin me shpejtësi të lartë, pastaj prerë tub me gjatësi të caktuar.


Detail Product

Produkt Tags

lloj avantazh
Fërkimi saw (savs hot) Ekonomike, të reduktojë investimet
sharrë ftohtë Prerje seksion është me cilësi të mirë, pa burrs
sharrimit Prerje seksion është me cilësi të mirë, pa burrs

  • Previous:
  • Next:

  • WhatsApp Online Chat !